HAKKIMIZDA

2002 Yılında kurulan Didyma Turizm Ltd.Şti. 5427 TÜRSAB belge numarası ile DİDYMA TURİZM olarak SEYAHAT ACENTELİĞİ hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Acentemizin en büyük markası olan www.uygunbilet.com üzerinden yurtiçi-yurtdışı uçak biletleri satın alabilirisiniz.

DİDYMA TURİZM , geliştirdiği hizmet kalitesini "www.uygunbilet.com” web portalı ile Türkiye çapına yayarak, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleri bir araya getirerek "Verimli Kalite" prensibine, profesyonel satış ekibi ile ulaşmayı hedeflemektedir.

DİDYMA TURİZM, "Global Rekabet" yaşadığımız bu dönemlerde değerli müşterilerine, “ Satın Alma “ ve "Konuk Memnuniyeti" taleplerini en üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmaktadır. Bu bağlamda çalışan kadromuzda müşterisine yardımcı olma tekniklerini daha iyi kavratarak ve gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edindirmektedir.

Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekle kalmayıp;. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlamakta ve özel tercihlere hızlı cevap verebilmektedir. Online Rezervasyon... Müşterimizin uygun uçak biletini alabilmesini sağlamakla; zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteği yakalamasını sağlamış olmaktayız ve sizlere verdiğimiz bu hizmet de standartımız olmuştur..

Kurumsal Hizmetlerimiz;
- Yurtiçi-Yurtdışı Uçak Biletleri
- Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası ve Asistan Hizmetleri
- Vize Hizmetleri